Plán akcí

VÝLET – Zážitkový park ZEMĚRÁJ

28. května | 

Děti vyrazí na celodenní výlet do Jižních Čech, kde navštíví Zážitkový park ZEMĚRÁJ. Pojedeme smluvním autobusem v 8.15 hod. z ulice Charvátova. Do skupin je příchod dětí stanoven na 7.30 hod. Navštívíme středověkou vesnici i dětskou herní vesničku, projdeme si stezku naboso i dřevěné bludiště a zažijeme ještě spoustu dalších věcí. Oběd si dáme v místní restauraci a prospíme se v autobuse. Návrat do skupin do 15.00 hod.
Plakát ke stažení: zde

VÝLET - Vestecký rybník

21. května | 

S dětmi navštívíme vycházkový okruh (necelý kilometr) okolo Vesteckého rybníka. Svačinku si dáme formou pikniku. Zadovádíme si na dětském hřišti, které je umístěné v lesíku a jsou zde připraveny oblíbené trampolíny, přírodní prolézačky, skluzavky a také zábavná zvonkohra. Děti budou mít příležitost nakrmit místní ryby.
Plakát ke stažení: zde

HUDEBNÍ POŘAD Lenky Hamajdové – Mamince k svátku

18. května | 

Za dětmi přijede Lenka Hamajdová s hudebním pořadem, který bude plný písniček i povídání, tentokrát o maminkách.
Plakát ke stažení: zde

MINIZOO MILÍČOVSKÝ DVŮR

17. března | 

Děti ze Zvonku a Klíčku pojedou do Milíčovského dvora, kde uvidí domácí zvířátka. Nebude chybět procházka lesem a k rybníčku s kačenkami. Děti si pohrají na dětském hřišti. Odjíždíme smluvním autobusem již v 8.30 hod. Doporučujeme vhodné oblečení na ven dle aktuálního počasí a baťůžek s pitím.
Plakát ke stažení: zde

TOULCŮV DVŮR – „Hebká ouška, měkké tlapky“

06. března | 

Děti ze Zvonku a Klíčku pojedou do Toulcova dvora, kde pro ně bude připraven 90 minut dlouhý program „Hebká ouška, měkké tlapky“, během kterého budou děti rozvíjet svoji empatii díky pozitivnímu působení zooterapie. Příchod dětí do skupin je nezbytný do 7.45 hod. Odjíždíme smluvním autobusem z ulice Národní v 8.15 hod. S sebou vlastní baťůžek s pitím.
Plakát ke stažení: zde

HUDEBNÍ POŘAD – Kalendář aneb čtvero ročních období

03. března | 

Za dětmi přijede Lenka Hamajdová s hudebním pořadem, který bude plný písniček a pranostik provázející různá roční období. Zpívat se bude především o zvířátkách a mláďátkách na jaře, květinách v létě, ovoci a zelenině na podzim a o sněhu a Vánocích v zimě.
Plakát ke stažení: zde

FUN PARK ŽIRAFA

25. února | 

Děti navštíví dětský zábavní park Funpark Žirafa v Čestlicích. Tentokrát se budeme soustředit na vše, co jezdí – autíčka, vláčky, motokáry apod. Příchod do skupin je nezbytný do 7.45 hod. S dětmi odcházíme na seřadiště a v 8.15 hod. odjíždíme smluvním autobusem. Svačit budou děti v parku. S sebou dětem dejte baťůžky s pitím a doporučujeme dlouhý rukáv a nohavice proti spálení na skluzavkách. Návrat předpokládáme do 12.00 hod.
Plakát ke stažení: zde

Království železnic

20. února | 

Navštívíme Království železnic na Smíchově. Děti dopoledne nahlédnou do modelové krajiny naší republiky, kde jezdí 80 vlakových souprav, ale i automobily, tramvaje, lanovky a metro. Vyzkouší si simulátory dopravních prostředků a uvidí i jedinečný model Prahy.
Plakát ke stažení: zde

KARNEVAL

13. února | 

V rámci masopustních tradic se bude v dětských skupinách konat KARNEVAL. Již od rána se to ve skupinkách bude hemžit prapodivnými bytostmi, které budou během dne tančit a dovádět. Nakonec vyrazí na průvod do útrob Škodova paláce, kde si možná vyslouží nějakou tu výslužku.
Plakát ke stažení: zde

„PŘÍHODY PSÍKA KUBÍKA“

06. února | 

Za dětmi z obou skupin přijede Kristina Skalická s divadlem Krasohled, která přiveze pohádku o velkých dobrodružstvích jednoho malého psíka na cestách. To vše s živou hudbou na harmoniku a flétnu. Na pohádce přivítáme i děti z blízkých dětských skupin.  
Plakát ke stažení: zde

MAMI, UŽ TAM BUDEM – Divadlo Minor

09. ledna | 

Děti navštíví dopolední dětské představení v divadle Minor  - Převeze maminka děti svými pohádkami o patníku, stěračích a volantu, aby vydrželi cestu až do cíle? Mami, už tam budem? Možná nejčastější otázka, která nepochybně padne, jakmile připoutáte dítko do autosedačky, zavřete dveře a nastartujete….
Plakát ke stažení: zde