Plán akcí

DINOPARK Harfa Praha

11. července | 

Od prvních organizmů jsme se dostali do doby velikánů, kteří kráčeli po naší Zemi. Dětem se v tomto týdnu snad podaří vychovat vlastní malé dinosaury z vajec, ale především také společně navštíví království dinosaurů v Dinoparku Harfa, kde nebude chybět ani hra na paleontology. Příchod do skupiny je nezbytný do 8.00 hod., sebou batůžek s vlastním pitím.
Plakát ke stažení: zde

CESTUJEME ČASEM – letní program

01. července | 

V průběhu letních prázdnin budou děti v dětských skupinách cestovat časem. Od Velkého třesku, přes první organismy, dinosaury, pralidi, první zámořské objevy, vynálezy, kosmickou éru, moderní dobu až do období současných technologií se přenesou díky svému důvtipu, odvaze a píli, a to vše duchu zábavy a hry. Chybět nebudou výlety, tematické návštěvy zajímavých míst a především návštěva koupaliště v Podolí.
Plakát ke stažení: zde

PAPILONIA - dům motýlů

27. června | 

Děti v těchto dnech chovají housenky, ze kterých se do konce prázdnin vylíhnou babočky bodlákové. A aby toho nebylo málo, půjdou se všichni společně podívat do domu motýlů, kde vše uvidí ve velkém.
Plakát ke stažení: zde

FUN PARK ŽIRAFA

19. června | 

Všechny děti navštíví dětský park Žirafa v Čestlicích plný kolotočů, skákání, skluzavek a překážkových drah. Vyrážíme již v 8.15 hod. vlastní autobusovou dopravou. Návrat předpokládáme v 12.30 hod., oběd proto bude zpožděný a vyzvedávání dětí doporučujeme těsně před 13.00 hod.
Plakát ke stažení: zde

O KOBLÍŽKOVI – divadelní představení

13. června | 

Na pozvání dětí z dětské skupiny Ministerstva průmyslu a obchodu navštívíme jejich herní prostory, kam zavítá i divadelní soubor Ludmily Frištenské. Pohádka O Koblížkovi, který utekl z domova bude plná napětí a konec o to překvapivější.
Plakát ke stažení: zde

CUKRÁŘ MICHAL – tvoříme marcipánovou louku

11. června | 

Dopoledne za námi přijde cukrář Michal a přinese marcipán všech barev. Společně pak vytvoříme jarní louku plnou trávy, květin a hmyzu. Zapojíme prstíky a také naši fantazii.
Plakát ke stažení: zde

HOP ARÉNA

06. června | 

Celé dopoledne stráví děti a tety v zábavním centru skákání v Čestlicích, kam pojedeme vlastní dopravou (autobusem). Děti budou mít volnou zábavu, v rámci které budou posilovat nejen přátelství, ale i svá těla. Celá řada atrakcí cílí na stabilitu těla a schopnost udržet rovnováhu, tj. rozvoj hrubé motoriky. Příchod dětí do 8.30 hod. návrat okolo 12.30 hod., po té následuje oběd a odpočinek.
Plakát ke stažení: zde

O veliké řepě – divadlo MINOR

04. června | 

Všichni společně navštívíme nedaleké divadlo MINOR a v předpremiéře shlédneme představení pro nejmenší děti O veliké řepě. Vše proběhne v rámci dopoledního bloku, příchod dětí do 8.30 hod.
Plakát ke stažení: zde

Planetárium Praha - POLARIS

30. května | 

Děti z obou dětských skupin navštíví již po třetí Planetárium Praha (u Výstaviště), kde tentokrát budou sledovat dobrodružnou cestu tučňáka a ledního medvěda. Brzký dopolední program vyžaduje příchod dětí do 7.45 hod.
Plakát ke stažení: zde

Zámek Karlova koruna – celodenní výlet pro nejstarší děti

29. května | 

S malou skupinkou nejstarších dětí, na pozvání Akademie věd, navštívíme zámek Karlovu korunu. Odjezd v 7.30 hod. a předpokládaný návrat do 15.00 hod. Nebudou chybět dobové kostýmy, dílničky a prohlídka zámku.
Plakát ke stažení: zde

PIXAR - výstava

21. května | 

Děti společně navštíví putovní expozici studia PIXAR na Výstavišti Praha. Zhlédnou krátký film, kde se všechny slavné postavičky tohoto studia potkají a nahlédnou pod pokličku umění animace.
Plakát ke stažení: zde

NÁMOŘNÍK BOŘÍK NA CESTĚ KOLEM SVĚTA

16. května | 

S Lenkou Hamajdovou a námořníkem Boříkem si děti prozpívají cestu napříč kontinenty celého světa. Děti se aktivně zapojí do hudebního pořadu a stanou se jeho součástí – zpívají, hrají na hudební nástroje a tančí.
Plakát ke stažení: zde

PO STOPÁCH VELIKONOČNÍHO ZAJÍČKA

16. dubna | 

Děti se vydají na dobrodružnou cestu, která je dovede do Škodova paláce plného nástrah a překážek. Pokud je překonají a dohoní Velikonočního zajíčka, dostanou nadílku.
Plakát ke stažení: zde

CUKRÁŘ MICHAL – ZDOBÍME VELIKONOČNÍ PERNÍČKY

11. dubna | 

Děti si s Michalem upekli perníčky a nyní je na čase vytvořit sladké a barevné zdobení.
Plakát ke stažení: zde

BAJAJA – loutkové divadlo

08. dubna | 

Přijedou k nám herci z Divadla NAVĚTVI. Z kouzelné skříně tentokrát vyskočí statečný princ Bajaja a příběh s dobrodružstvím je tu.
Plakát ke stažení: zde

NÁVŠTĚVA BOTANICKÉ ZAHRADY

04. dubna | 

Všechny děti a tety navštíví Botanickou zahradu Na Slupi 16. Těšíme se na jarní květinky a drobná zvířátka v trávě.
Plakát ke stažení: zde

HUDEBNÍ POŘAD – Hody hody doprovody

25. března | 

Za dětmi přijede opět Lenka Hamajdová a spolu s ní se děti prozpívají až do Velikonoc. Pořad bude plní známých písniček, při kterých samy děti budou tvořit hudební doprovod a získají dostatečnou přípravu pro letošní hodování.
Plakát ke stažení: zde

PEČEME S CUKRÁŘEM MICHALEM – PERNÍČKY

19. března | 

Děti se opět setkají s Michalem, společně budou mísit těsto, hníst a vykrajovat perníčky. Péct už bude jenom Michal. Perníčky si uložíme a připravíme je na zdobení.
Plakát ke stažení: zde

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ – loutkové divadlo

12. března | 

Rádi u nás opět přivítáme Divadlo NAVĚTVI. Tentokrát nám herecká dvojice přiveze kouzelnou skříň, ve které se najde spousta krásných loutek. Mezi králi, princi a princeznami na nás vykouknou i tři podivní pocestní.
Plakát ke stažení: zde

HASTRMÁNKOVO JARO – loutkové divadlo

05. března | 

Přijali jsme pozvání od dětských skupin Ministerstva práce a sociálních věcí a pojede k nim za pohádkou o Hastrmánkovi.
Plakát ke stažení: zde

HLEDÁNÍ POKLADU – dobrodružná cesta

21. února | 

Děti půjdou v malých skupinkách neznámým prostředím, kde se budou držet jen barevného značení. Cesta k pokladu povede přes nejednu překážku, kterou budou muset zvládnout společným úsilím.
Plakát ke stažení: zde

KARNEVAL

19. února | 

Na děti čeká divoký rej masek v doprovodu známých písniček, nebudou chybět ani zábavné soutěže s odměnou.
Plakát ke stažení: zde

HUDEBNÍ POŘAD – Pohádka písničkou

14. února | 

Za dětmi přijede Lenka Hamajdová a spolu s ní se děti doslova prozpívají pohádkou. Pořad bude plní známých písniček, při kterých samy děti budou tvořit hudební doprovod.
Plakát ke stažení: zde

Planetárium Praha – Anička a Nebešťánek I – zimní příběh

31. ledna | 

Děti z dětských skupin Zvonek a Klíček navštíví v Planetáriu Praha dopolední pořad pro nejmenší.
Plakát ke stažení: zde