Zájmová činnost

Kurz plavání

Školní rok 2021/2022 - Děti z Dětské skupiny Zvonek a Dětské skupiny Klíček v rámci dopoledního programu navštěvují každou středu bazén v hotelu Juliš. Pod vedením dvou plaveckých instruktorek, Petry Frydlové a Terky Ryčkové, si děti užívají vodní hrátky a současně si osvojují základní plavecké znalosti a dovednosti. Každá dětská skupina má vlastní lekci, která trvá 30 minut v příjemně teplé vodě.

Plakát ke stažení: zde


Návštěvy solné jeskyně

Se začátkem sychravého počasí, od začátku listopadu až do posledních březnových dnů, navštěvují děti pravidelně a společně obě dětské skupiny, v rámci dopoledního programu, vždy v pátek Pravou solnou jeskyni v ulici Korunovační na Praze 7. Děti do jeskyně cestují tramvají a cestou se učí bezpečnému a správnému chování v dopravním prostředku.

Plakát ke stažení: zde


Anglické chvilky

Anglické chvilky zažívají děti v naších dětských skupinách pravidelně každý týden v úterý nebo ve čtvrtek v rámci dopoledního programu. Tyto okamžiky netrvají déle než 15 minut. Děti se navzájem motivují při hrách s anglickými slovíčky. Postupně si osvojují názvy barev, hraček, zvířátek, počítají a umí se pozdravit. Nejenom tato slovíčka zaslechnou děti z úst tety Oksany Kyselové, která má s vyučováním dlouholeté zkušenosti, kdy pracovala jako lektorka anglického jazyka pro děti i dospělé.

Plakát ke stažení: zde